ANKIETA

Szanowni Państwo,

Od konferencji #PHASE2023 minęło już kilka miesięcy. Od tamtej pory otrzymaliśmy wiele pytań o kolejne edycje wydarzenia. Chcielibyśmy wspólnie z Państwem zastanowić się nad odpowiedzią.

Entuzjazm, który narodził się wokół #PHASE2023, zaangażowanie kluczowych przedstawicieli sektora biotechnologii medycznej w Polsce i frekwencja – tak stacjonarna, jak i online – przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Dlatego mamy duże przekonanie, że środowisko potrzebowało eventu dedykowanego różnym aspektom kluczowym z punktu widzenia rozwoju branży – od kwestii systemowych, poprzez inwestycyjne, współprace biznesu z akademią, aż po sprawy dotyczące zasobów ludzkich. Cieszymy się niezmiernie, że konferencja PHASE wpisała się w te potrzeby, tym bardziej, że idea wydarzenia narodziła się na niespełna dwa miesiące przed jego realizacją.

Organizacja przedsięwzięcia w tak krótkim czasie była bardzo wymagająca. Każdy dzień przynosił nowe pomysły, nowych Parterów, nowe możliwości. Z jednodniowego spotkania, #PHASE2023 ewoluowało dość szybko w dwudniową formułę, mającą na celu kompleksowe pokrycie spektrum tematów ważnych dla sektora. Zależało nam również na tym, by wydarzenie miało charakter bezpłatny dla wszystkich uczestników. Cel ten udało się osiągnąć dzięki zaangażowaniu finansowemu Partnerów i samych organizatorów.

Mamy przekonanie, że konferencja PHASE powinna się odbywać się tylko wówczas, jeśli będzie adresowała potrzeby sektora biotechnologii medycznej. Dlatego – zanim podejmiemy decyzję o ewentualnych kolejnych odsłonach wydarzenia – chcemy prosić Państwa o Wasze opinie, sugestie, przemyślenia. Pozwolą one nam podjąć decyzje i nadadzą kierunek ewentualnym działaniom. Dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety (powinna zająć około 5 minut). 

Jeśli chcielibyście Państwo przedyskutować coś więcej,
zachęcamy do kontaktu.